Neviete si rady? Telefón +420 733 546 074 Kontakty E-mail
0 €0 položek
0 €0 položek

Artego Touch Thermo ShimmerTermo ochranný sprej na vlasy

Značka: ARTEGO
Objem:
Línia:
Zobraziť varianty produktu
15,8 €
Skladem < 10 ks Doručíme zajtra
Garancia kvality

Garancia kvality a originality

Sme prevereným partnerom kaderníckych salónov už od roku 1994. Za kvalitu a originalitu nami ponúkaného tovaru ručíme.

Varianty

Špeciálny dvojfázový produkt dokáže vytvoriť ochrannú bariéru, ktorá účinne zabraňuje nežiaducemu poškodeniu počas sušenia alebo žehlenia vlasov. Vďaka zložkám odrážajúcim svetlo podporuje žiarivý lesk vlasov. Pozdvihuje a zvýrazňuje styling a zároveň prepožičiava účesu ľahkosť. Zanecháva vlasy s drevitými a kvetinovými tónmi.

 

Použitie: Výrobok najprv dôkladne pretrepte, aby sa premiešalo špeciálne dvojfázové zloženie. Aplikujte na suché alebo vlhké vlasy pred použitím tepelných spotrebičov alebo na dosiahnutie neutralizácie statickej elektriny vo vlasoch.


Séria TOUCH značky ARTEGO

Séria stylingových prípravkov Touch od profesionálnej talianskej značky Artégo prichádza s inovatívnou metódou spracovania rastlín, tzv. fytostabilizáciou, ktorá zaručuje skutočne výnimočné výsledky. S výrobkami sa budete môcť spoľahnúť nielen na dokonalý vzhľad svojho účesu, ale vaše vlasy dostanú aj poriadnu dávku starostlivosti a ochrany. Všetky výrobky tohto radu neobsahujú parabény a pri ich výrobe sa využíva výlučne energia z obnoviteľných zdrojov. Práve tu sa pretína túžba po dokonalom vzhľade s rešpektom k ľuďom a ich okoliu.

Neviete si rady?

Kontakt
Vendula Hárychová
Telefón+420 733 546 074

Prečo si nás vybrať?

Zaujíma vás viac? Prečítajte si detaily
17 výdajných miest
Výhodné ceny
Kvalitný tovar
Dodanie do 48 hod.
Poštovné zdarma
Zákaznícky servis

Produkty nájdete tiež v týchto kategóriách