Neviete si rady? Telefón +420 733 546 074 E-mail
0 €0 položek
0 €0 položek

BES Decobes KompactMelír

Značka: BES
Objem:
Línia:
Zobraziť varianty produktu
Pozor Litujeme, ale tento produkt již není v naší nabídce
Garancia kvality

Garancia kvality a originality

Sme prevereným partnerom kaderníckych salónov už od roku 1994. Za kvalitu a originalitu nami ponúkaného tovaru ručíme.

Varianty

Popis produktu

Decobes je inovačný odfarbujúci prášok vyslovene sformulovaný pre všetky druhy odfarbenia a melírov. Prítomnosť katiónových bielkovín zaručuje kompenzačné a hydratačné účinky na vlas. Umožňuje vykonávať "odvážne" odfarbenie, melíry a pritom optimálne rešpektuje pokožku a vlasy.

  • Modrý prášok - zosvetlovacia schopnosť 5 - 6 tónov, doba pôsobenia max. 50 min., Mieša sa v pomere buď 1:1 alebo 1:2, 1 diel prášku, 1 alebo 2 diely Oxibesu.
  • Obsahuje aktívnu látku Azulen a je určený na zosvetlenie vlasu do biela až platinova, to znamená, že vlasy odfarbené týmto spôsobom, budú veľmi dobre kryť studené odtiene, Fashion, šedé - špeciálne plavé, prelivy Regal Soft.

Melírovacia línia BES

Je to línia najnovších odfarbovacích prípravkov, ktoré zaručujú to najšetrnejšie odfarbovanie alebo zosvetľovanie vlasu. K odfarbeniu môžete použiť buď prášok (Decobes Kompact - biele melíry, Decobes Polvere - žlté melíry, Decobes Mela - vhodný pre alergikov), krém (Decobes Cream) alebo olej (Decobes Oil). Tieto prípravky je vždy nutné zmiešať s krémovým oxidantom Oxibes.

Do tejto línie patrí tiež Prípravok Decobes Remover, ktorý redukuje (vyplavuje-vymýva) chemické pigmenty farby, bez toho aby sa zmenili prirodzené.

Neviete si rady?

Kontakt
Vendula Málková
Telefón+420 733 546 074

Produkty z rovnakej rady

Prečo si nás vybrať?

Zaujíma vás viac? Prečítajte si detaily
17 výdajných miest
Výhodné ceny
Kvalitný tovar
Dodanie do 48 hod.
Poštovné zdarma
Zákaznícky servis

Produkty nájdete tiež v týchto kategóriách