Neviete si rady? Telefón +420 733 546 074 E-mail
0 €0 položek
0 €0 položek

Black Server OdbarvovačSťahovač chemické farby

Značka: Black
Objem:
Zobraziť varianty produktu
7,8 €
Skladem Doručíme v stredu 30. 9.
Doprava zdarma Nakúpte ešte za 60 € a získajte dopravu zdarma.
Garancia kvality

Garancia kvality a originality

Sme prevereným partnerom kaderníckych salónov už od roku 1994. Za kvalitu a originalitu nami ponúkaného tovaru ručíme.

Varianty

Popis produktu

Umožňuje ľahké odstránenie farby bez narušenia prirodzeného pigmentu či oxidovanej časti vlasov. Vlasy zostávajú po aplikácii jemné a pripravené na nové farbenie. Nepoškodzuje vlasy. Umožňuje odstrániť starú farbu obsahujúcu oxidant počas 1-2 aplikácií (každá aplikácia odstráni farbu o 2-3 tóny). Neobsahuje odfarbovač a amoniak, neodstraňuje farby tón v tóne. Nepoužívajte na vlasy farbené Hennou.

 

Použitie: Nalejte rovnaké množstvo prípravku Server 1 a Server 2 do nekovovej misky, premiešajte a začnite rýchlo nanášať na vlasy od končekov ku korienkom, lebo prípravok po otvorení rýchlo stratí účinnosť. Po aplikácii nechajte pôsobiť 15-20 minút a často kontrolujte priebeh procesu. Potom vlasy dôkladne opláchnite (2-3 minúty) a v prípade potreby proces ešte raz zopakujte. Preveďte neutralizáciu podľa nasledujúcich pokynov: zmiešajte 50ml neutrálneho šampónu, 30ml vody a 20ml peroxidu vodíka 20 VOL. Naneste vytvorenú zmes do vlasov ako bežný šampón a nechajte pôsobiť približne 10 minút. Dôkladne vlasy umyte, vysušte a potom môžete naniesť farbu v požadovanom odtieni.

 

Pri práci používajte rukavice. Chráňte oči. Nepoužívajte na podráždenú pokožku. Odporúčané vykonať test kožnej znášanlivosti 48 hodín pred aplikáciou prípravku. Odporúčame používať tento prípravok v dobre vetranom priestore.

 

Len pre profesionálne použitie.

 

Peroxid nie je súčasťou balenia!


Black Professional Line

Black je talianska profesionálna vlasová kozmetika určená nielen do kaderníckych salónov. Značku Black vyrába Parisienne Italia, ktorá kladie dôraz predovšetkým na komplexnú a inovatívnu skladbu výrobkov. Výsledkom je veľmi kvalitná rada, ktorú oceňujú kaderníci pre jej jednoduchosť na použitie a cenovú dostupnosť.

Neviete si rady?

Kontakt
Vendula Málková
Telefón+420 733 546 074

Prečo si nás vybrať?

Zaujíma vás viac? Prečítajte si detaily
17 výdajných miest
Výhodné ceny
Kvalitný tovar
Dodanie do 48 hod.
Poštovné zdarma
Zákaznícky servis