Neviete si rady? Telefón +420 733 546 074 E-mail
0 €0 položek
0 €0 položek

Loréal Professionnel Tecni.Art Dual Stylers Bouncy & TenderKrém na vlny

Zobraziť varianty produktu
Pozor Litujeme, ale tento produkt již není v naší nabídce
Garancia kvality

Garancia kvality a originality

Sme prevereným partnerom kaderníckych salónov už od roku 1994. Za kvalitu a originalitu nami ponúkaného tovaru ručíme.

Varianty

Popis produktu

Loréal Professionnel Tenci.art Dual Stylers Bouncy & Tender kombinuje krém a gél v jednom balení. Vlasy ochráni pred krepatením a vlhkosťou. Získajte definované a pružné vlny s použitím difuzéra. Vlasy robí krém objemné a nezaťažuje ich. Vhodný je pre všetky typy vlasov.

 

Použitie: Aplikujte 1-2 dávky na vlhké vlasy a ďalej tvarujte prstami. Následne vlasy nechajte uschnúť alebo vyfúkajte pomocou difuzéra.


L'Oréal Professionnel

Globálna profesionálna značka pre starostlivosť o vlasy patriaca pod francúzsky L'Oréal Group. Vyrába inovatívne produkty pre starostlivosť o vlasy testované a schválené najväčšími menami v kaderníctve. Neustále sa usiluje o zachovanie najvyšších štandardov kvality v spojení s vysokým výkonom, pohodlím a bezpečnosťou.

Eugène Schueller, skutočný priekopník v oblasti výskumu, využil svoje genialitu k tomu, aby poskytol spoľahlivé riešenie pre potreby kaderníkov. Vytvoril prvé bezpečné farbivo na vlasy, tzv. Oréal. Od roku 1909 spoločnosť L'Oréal Professionnel nepretržite zabezpečovala vlasovú technológiu kaderníkom a ich klientom, aby uspokojili všetky svoje vlasové potreby.

Spoločnosť podporuje viac ako 800 módnych prehliadok po celom svete. L'Oréal Professionnel inšpiruje salónne trendy a pomáha kaderníkom znovu vytvárať najdokonalejšie štýly.

Spoločnosť L'Oréal Professionnel sa zaviazala pomáhať kaderníkom vo svojej každodennej praxi tým, že zlepšuje ich pracovné podmienky, učia ich najnovším stylingovým technikám a vyvíja služby, ktoré predvádzajú ich odborné znalosti a zručnosti. Spoločnosť L'Oréal Professionnel je takisto odhodlaná vyvíjať vysoko kvalitné produkty šetrné k životnému prostrediu.

Neviete si rady?

Kontakt
Vendula Málková
Telefón+420 733 546 074

Prečo si nás vybrať?

Zaujíma vás viac? Prečítajte si detaily
17 výdajných miest
Výhodné ceny
Kvalitný tovar
Dodanie do 48 hod.
Poštovné zdarma
Zákaznícky servis

Produkty nájdete tiež v týchto kategóriách