Neviete si rady? Telefón +420 733 546 074 Kontakty E-mail
0 €0 položek
0 €0 položek

Parochňa BEAM **

Značka: Ellen Wille
Línia:
Kategorie:
Prevedenie parochne:
**
Zobraziť varianty produktu
204 €
Externý sklad Doručíme v pondelok 1. 7.
Doprava zdarma Nakúpte ešte za 60 € a získajte dopravu zdarma.
Garancia kvality

Garancia kvality a originality

Sme prevereným partnerom kaderníckych salónov už od roku 1994. Za kvalitu a originalitu nami ponúkaného tovaru ručíme.

Varianty

p_beam: caramel rooted
Externý sklad
Doručíme v pondelok 1. 7.
204 €
p_beam: espresso rooted
Externý sklad
Doručíme v pondelok 1. 7.
204 €
p_beam: flame mix
Externý sklad
Doručíme v pondelok 1. 7.
204 €
p_beam: hotchocolate rooted
Externý sklad
Doručíme v pondelok 1. 7.
204 €
p_beam: champagne rooted
Skladem < 10 ks
Doručíme pozajtra
204 €
p_beam: chocolate rooted
Externý sklad
Doručíme v pondelok 1. 7.
204 €
p_beam: lightbernstein rooted
Externý sklad
Doručíme v pondelok 1. 7.
204 €
p_beam: lightchampagne rooted
Externý sklad
Doručíme v pondelok 1. 7.
204 €
p_beam: mocca lighted
Externý sklad
Doručíme v pondelok 1. 7.
204 €

Parochňa BEAM ** je vyrobená zo syntetických vlákien. Je strojovo podšitý jemnou tkaninou, táto metóda sa nazýva tresse. Sú to vzdušné parochne šité strojom na textilných pásoch. V čiapke parochne je časť monofilu, ktorý je "imitáciou" ľudskej kože. Táto monofilová čiapka veľmi verne napodobňuje ľudskú pokožku, vlasy sú na nej ručne našité, nevytvára vírusy. Keď sa na parochňu pozriete zblízka, nevystavujete sa žiadnemu riziku, pretože v mieste, ktoré sa najviac otvára (čiapka alebo stopa), monofil vytvára dojem, že vlasy rastú priamo z kože. V mäkkej textilnej podšívke na spánkoch sú gumové pružiny, ktoré slúžia na bezpečné priľnutie k hlave. Veľkosť parochne je univerzálna, menšie veľkostné rozdiely sa dajú upraviť pomocou gumičiek v zadnej časti parochne, ktoré sú zakončené suchými zipsami na jednoduché nastavenie.

 

  • Pri tomto modeli nájdete farebné možnosti Rooted, Mix a tiež Lighted.
  • Rooted znamená účinok prirodzene rastúcich vlasov (tzv.odrast).
  • Mix je kombinácia niekoľkých základných farieb (melírov), pričom farba je rovnaká od korienkov až po konce vlasov.
  • Lighted je kontrastné zosvetlené zvýraznenie.

 

Paruka je vyrobena z velmi kvalitního umělého vlákna, které nelze fénovat ani kulmovat ani žehlit. Zpracování vlákna je stálobarevné, to znamená, že jej nelze barvit ani jinak chemicky upravovat. Péče o paruky z umělého vlákna je nenáročná, používejte výhradně originální kosmetiku s obsahem kaučuku, která je určená na ošetřování umělého vlákna. Tato speciální kosmetika vlákno regeneruje a oživuje. V žádném případě nepoužívejte vlasovou kosmetiku, která je určená na živý vlas. Nic, co je určeno na ošetření živého vlasu, není vhodné na umělé vlákno. Platí to také naopak, výrobky určené na ošetřování umělého vlákna nelze použít na živý vlas. 

Péče o paruku

Doporučujeme používat SHAMPOO, BALSAM a CONDITIONER. Šampon jemně čistí, balsam změkčuje a regeneruje, kondicioner působí proti zacuchávání, lámání a díky UV chrání před vyblednutím. HAIRSPRAY je speciální lak, pokud je potřeba vlákno zpevnit. Nikdy nepoužívejte lak určený na živý vlas, který může vlákno nevratně poškodit, dochází k tzv. vyžírání barvy a na vlasech mohou vznikat skvrny, které nelze odstranit.

 

►► Jak správně pečovat o umělé vlákno najdete ZDE.

 

 

Parochňa je vyrobená z vysokokvalitných umelých vlákien, ktoré sa nedajú fénovať, kulmovať ani žehliť. Spracovanie vlákna je stálofarebné, čo znamená, že ho nemožno farbiť ani inak chemicky upravovať. Starostlivosť o parochne z umelých vlákien je jednoduchá, používajte len originálnu kozmetiku obsahujúcu kaučuk, ktorá je určená na ošetrenie umelých vlákien. Táto špeciálna kozmetika regeneruje a oživuje vlákna. Nikdy nepoužívajte vlasovú kozmetiku, ktorá je určená na živé vlasy. Nič, čo je určené na ošetrenie živých vlasov, nie je vhodné pre umelé vlákna. Platí to aj naopak, výrobky určené na ošetrenie umelých vlákien nemožno používať na živé vlasy. 

 

Starostlivosť o parochne

Odporúčame používať šampón, balzam a kondicionér. Šampón jemne čistí, balzam zjemňuje a regeneruje, kondicionér pôsobí proti krepovateniu, lámavosti a vďaka UV žiareniu chráni pred vyblednutím. HAIRSPRAY je špeciálny lak, keď je potrebné posilniť vlákno. Nikdy nepoužívajte lak určený na živé vlasy, ktorý môže nenávratne poškodiť vlákno a spôsobiť vyblednutie farby a škvrny, ktoré sa nedajú odstrániť.

 

►► Ako sa správne starať o syntetické vlákna nájdete TU.

Neviete si rady?

Kontakt
Vendula Hárychová
Telefón+420 733 546 074

Prečo si nás vybrať?

Zaujíma vás viac? Prečítajte si detaily
17 výdajných miest
Výhodné ceny
Kvalitný tovar
Dodanie do 48 hod.
Poštovné zdarma
Zákaznícky servis

Produkty nájdete tiež v týchto kategóriách