Neviete si rady? Telefón +420 733 546 074 E-mail
0 €0 položek
0 €0 položek

Profi Line Farba na mihalnice a obočie modročierna

Značka: Profi Line
Objem:
Zobraziť varianty produktu
Pozor Litujeme, ale tento produkt již není v naší nabídce
Garancia kvality

Garancia kvality a originality

Sme prevereným partnerom kaderníckych salónov už od roku 1994. Za kvalitu a originalitu nami ponúkaného tovaru ručíme.

Varianty

Popis produktu

Profi Line - Farba na mihalnice a obočie s dlhodobým farebným účinkom dá Vašim očiam žiarivý výraz

 

Harmonický výraz tváre dosiahnete najlepšie, keď si nafarbíte mihalnice na tmavší odtieň ako obočie. Buď si zvoľte jemné odtiene grafitovej alebo prírodnej hnedej pre obočie a tmavo čiernej alebo modročierne pre riasy alebo nechajte rovnaký farebný odtieň pôsobiť po rozdielne dlhú dobu, pretože s rastúcou dĺžkou doby pôsobenia bude farebný odtieň tmavší. Pred farbením dávajte pozor na to, aby ste k odstráneniu zvyškov líčenia očí použili kozmetický výrobok neobsahujúci tuk a zbytočne tak nenarušila farbenie. Partie pokožky zvlášť v okolí rias natrite trochou ochranného krému na pokožku a pod dolný okraj rias priložte na pokožku ochranný prúžok Profi line, aby pokožka bola chránená pred zafarbením. Potom nechajte oči zatvorené.

 

Príprava farby: Vytlačte asi 2 cm farby z tuby a rozmiešajte s 8-10 kvapkami 3% peroxidu vodíka až docielite krémovú konzistenciu vhodnú na nanášanie. Farebný krém ihneď spotrebujte. Pripravenú farbu potom nanášajte priloženou tyčinkou najprv na riasy a potom na obočie po smere jeho rastu. Doba pôsobenia: 6-10 minút podľa požadovanej hĺbky farebného tónu. Po dobe pôsobenia zotrite farbiaci krém chumáčikom vaty namočeným vo vlažnej vode. Eventuálne zafarbenie pokožky odstráňte mydlom / nie šampónom / s použitím vaty. Partie pokožky v okolí natrite ochranným krémom. Súčasťou balenia nie je peroxid, ten je nutné objednať zvlášť.

 

Tento výrobok obsahuje rezorcinol a Toluylendiamin. Ak sa výrobok dostane do kontaktu s očami, ihneď oči vypláchnite. Výrobok môže vyvolať alergickú reakciu. Pred použitím odporúčame vykonať test na alergickú reakciu. Použite vhodné rukavice.

Neviete si rady?

Kontakt
Vendula Málková
Telefón+420 733 546 074

Prečo si nás vybrať?

Zaujíma vás viac? Prečítajte si detaily
17 výdajných miest
Výhodné ceny
Kvalitný tovar
Dodanie do 48 hod.
Poštovné zdarma
Zákaznícky servis

Produkty nájdete tiež v týchto kategóriách