Neviete si rady? Telefón +420 733 546 074 Kontakty E-mail
0 €0 položek
0 €0 položek

Proraso Green Shaving FoamPena na holenie

Značka: Proraso
Objem:
Zobraziť varianty produktu
6 € 6,7 €
Skladem < 10 ks Doručíme v pondelok 31. 1.
Doprava zdarma Nakúpte ešte za 60 € a získajte dopravu zdarma.
Garancia kvality

Garancia kvality a originality

Sme prevereným partnerom kaderníckych salónov už od roku 1994. Za kvalitu a originalitu nami ponúkaného tovaru ručíme.

Varianty

Popis produktu

Zloženie tejto peny na báze rastlinného stearínu bolo obohatené prírodnými ingredienciami pre obzvlášť bohatú penu, ktorá zvyšuje kĺzanie holiaceho strojčeka. S vlastnosťami eukalyptového oleja a mentolu je vzorec navrhnutý tak, aby kombinoval čistenie a tonizovanie s osviežujúcim a revitalizačným účinkom.

 

Použitie: Navlhčite si tvár teplou vodou. Pretrepte plechovku a držte ju vertikálne. Aplikujte penu na tvár a ohoľte sa. Ak chcete produkt chrániť, po použití konzervu usušte a nenechávajte vo príliš vlhkom prostredí. V prípade, že na plechovke vznikne hrdza, používajte ju opatrne. Pena vnútri nebude ovplyvnená.

Vôňa: Jemný a svieži eukalyptus.


Proraso

Na počiatku zrodu talianskej značky Proraso stálo malé florentské laboratórium, ktoré experimentovalo s novými produktmi už v roku 1948. Bol to čas inovácií a zmien, čas dôvery v budúcnosti a v malom podnikaní, ktoré chcelo rásť. Jednalo sa o rok krému na holenie a po holení, ktorý prekvapil svojou čerstvosťou a efektivitou: najprv si ho osvojili talianski holiči a následne aj rýchlo rastúci počet domácich užívateľov. Spôsob holenia sa zmenil v Taliansku, ktoré túžilo po zmene.

 

Laboratóriá Proraso vytvárajú produkty, ktoré úspešne čelia testu času, vzdorujú prechodným trendom a stávajú sa klasikou. Ich zloženie založené na prírodných a dôveryhodných zložkách je postupne obohacované a vylepšované, balenia sú obnovované a nové produktové rady si získavajú nových fanúšikov. Základným princípom však stále zostáva motív Piera Martelliho a jeho syna Ludovica: vytvárať profesionálne a kvalitné výrobky, ktoré poskytujú príjemné a dokonalé holenie v holičstve aj doma.

Neviete si rady?

Kontakt
Vendula Málková
Telefón+420 733 546 074

Produkty z rovnakej rady

Prečo si nás vybrať?

Zaujíma vás viac? Prečítajte si detaily
17 výdajných miest
Výhodné ceny
Kvalitný tovar
Dodanie do 48 hod.
Poštovné zdarma
Zákaznícky servis

Produkty nájdete tiež v týchto kategóriách