Neviete si rady? Telefón +420 733 546 074 E-mail
0 €0 položek
0 €0 položek

Proraso Blue Shaving Foam TravelCestovná pena na holenie

Značka: Proraso
Objem:
Zobraziť varianty produktu
3,8 €
Nie je na sklade Doručíme v piatok 24. 7.
Doprava zdarma Nakúpte ešte za 60 € a získajte dopravu zdarma.
Garancia kvality

Garancia kvality a originality

Sme prevereným partnerom kaderníckych salónov už od roku 1994. Za kvalitu a originalitu nami ponúkaného tovaru ručíme.

Varianty

Popis produktu

S extrémne krémovou a bohatou štruktúrou, je táto pena ideálna pre dokonalé a pohodlné oholenie. Navrhnutá je pre všetky typy chĺpkov, ponecháva kožu chránenú a hydratovanú. Jej zloženie s vysokou znášanlivosťou kože, vďaka vlastnostiam aloe vera a vitamínu E, má vysoko ochranný a zvlhčujúci účinok pre maximálnu starostlivosť o pleť. Pena je uschovaná v malej cestovnej plechovke s objemom 50 ml.

 

Použitie: Zvlhčite svoju tvár teplou vodou. Zatrepte plechovkou a držte ju vertikálne. Rozotrite penu na tvári a ohoľte sa. Ak chcete produkt chrániť, po použití konzervu usušte a nenechávajte ju vo veľmi vlhkom prostredí. V prípade, že na plechu vznikne hrdza, manipulujte s ňou opatrne. Pena vnútri nebude ovplyvnená.


Proraso

Na počiatku zrodu talianskej značky Proraso stálo malé florentské laboratórium, ktoré experimentovalo s novými produktmi už v roku 1948. Bol to čas inovácií a zmien, čas dôvery v budúcnosti a v malom podnikaní, ktoré chcelo rásť. Jednalo sa o rok krému na holenie a po holení, ktorý prekvapil svojou čerstvosťou a efektivitou: najprv si ho osvojili talianski holiči a následne aj rýchlo rastúci počet domácich užívateľov. Spôsob holenia sa zmenil v Taliansku, ktoré túžilo po zmene.

Laboratóriá Proraso vytvárajú produkty, ktoré úspešne čelia testu času, vzdorujú prechodným trendom a stávajú sa klasikou. Ich zloženie založené na prírodných a dôveryhodných zložkách je postupne obohacované a vylepšované, balenia sú obnovované a nové produktové rady si získavajú nových fanúšikov. Základným princípom však stále zostáva motív Piera Martelliho a jeho syna Ludovica: vytvárať profesionálne a kvalitné výrobky, ktoré poskytujú príjemné a dokonalé holenie v holičstve aj doma.

 

Neviete si rady?

Kontakt
Vendula Málková
Telefón+420 733 546 074

Produkty z rovnakej rady

Prečo si nás vybrať?

Zaujíma vás viac? Prečítajte si detaily
17 výdajných miest
Výhodné ceny
Kvalitný tovar
Dodanie do 48 hod.
Poštovné zdarma
Zákaznícky servis