Neviete si rady? Telefón +420 733 546 074 Kontakty E-mail
0 €0 položek
0 €0 položek

Vitalitys Deco Lovely CreamMelír krémový

Značka: Vitalitys
Objem:
Línia:
Zobraziť varianty produktu
17 €
Nie je na sklade Doručíme v piatok 4. 2.
Doprava zdarma Nakúpte ešte za 60 € a získajte dopravu zdarma.
Garancia kvality

Garancia kvality a originality

Sme prevereným partnerom kaderníckych salónov už od roku 1994. Za kvalitu a originalitu nami ponúkaného tovaru ručíme.

Varianty

Popis produktu

Formulácia krému Lovely Cream je určená pre aplikáciu na vlasové korienky a vlasy. Jemne zosvetľuje až o 6 tónov. Formula obsahujúca bisabol zaisťuje delikátny, a utišujúci účinok. Na vlasy prilieha perfektne. Svojou formulou je vhodným prípravkom pre všetky zosvetľujúce techniky. Vďaka svojmu zloženiu, ktoré je obohatené o bisabolol - extrakt z harmančeka má upokojujúci a hydratačný účinok.

 

Spôsob použitia: V plastovej miske zmiešajte potrebné množstvo prípravku Lovely cream v pomere 1:2 s krémovým oxidantom 20-30-40 Vol., Päpodľa sily farebného tónu a požadovaného stupňu zosvetlenia. Miešajte starostlivo, aby ste získali homogénny krém. V priloženom návode sú uvedené dávky a objemy, podľa ktorých je nutné sa riadiť.

 

Aplikácia: Po zmiešaní zmes okamžite aplikujte na suché a neumyté vlasy alebo na vlasové korienky. Nechajte pôsobiť podľa doporučenej doby v návode. Vlasy dôkladne opláchnite veľkým množstvom vody. Ďalej umyte šampónom, potom aplikujte vhodnú masku obvyklým spôsobom.

 

Upozornenie: Prípravok je určený len na zosvetlenie vlasov, nemožno používať na iné aplikácie. Obsahuje persulfate. Nenanášajte na podráždenú alebo poškodenú pokožku. Pri zasiahnutí očí ich okamžite dôkladne vyplachujte veľkým množstvom vody. Uschovávajte ďaleko od tepelných zdrojov. Môže spôsobiť alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Riaďte sa podľa návodu na použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami. Použite vhodné rukavice. Nepoužívajte ku zosvetľovaniu rias a obočia. Len na profesionálne použitie.


Vitality´s

Táto talianska firma začínala v roku 1964 a podľa talianskeho štýlu sa riadi heslom, že základom všetkého je vášeň pre krásu a nadšenie, s ktorými vždy vyhľadáva nové výzvy. Základom akejkoľvek práce a všetkých produktov Vitality´s je neustály výskum nových surovín a vzorcov, ktorý umožňuje vyrábať produkty s vysokým obsahom inovácií a vysokou účinnosťou. Všetky produkty Vitality´s sa rodí v laboratóriu. Potom sú skúšané v technickom centre v spolupráci s kaderníkmi, aby sa vyhodnotila ich schopnosť stať sa prostriedkom k práci a úspechu v oblasti krásy. Táto rada obsahuje šampóny, kondicionéry, masky, styling, kúry na vlasy, farby na vlasy, farebné penové tužidlá a ďalšie výrobky určené k Vašej maximálnej spokojnosti.

Neviete si rady?

Kontakt
Vendula Málková
Telefón+420 733 546 074

Prečo si nás vybrať?

Zaujíma vás viac? Prečítajte si detaily
17 výdajných miest
Výhodné ceny
Kvalitný tovar
Dodanie do 48 hod.
Poštovné zdarma
Zákaznícky servis

Produkty nájdete tiež v týchto kategóriách