Neviete si rady? Telefón +420 733 546 074 Kontakty E-mail
0 €0 položek
0 €0 položek

Derby Premium Double EdgeŽiletky čierne

Značka: Derby
Objem:
Zobraziť varianty produktu
1 €
Skladem Doručíme pozajtra
Doprava zdarma Nakúpte ešte za 60 € a získajte dopravu zdarma.
Garancia kvality

Garancia kvality a originality

Sme prevereným partnerom kaderníckych salónov už od roku 1994. Za kvalitu a originalitu nami ponúkaného tovaru ručíme.

Varianty

Popis produktu

Žiletky Derby sú výrobkom firmy Azmusebat z Turecka. Už viac ako päťdesiat rokov je táto spoločnosť veľkoobchodníkom s luxusným kovovým tovarom so špecifickým zameraním na žiletky. Aj Vy môžete získať výsledky ich dlhoročných skúseností. Vyskúšajte žiletky Derby Premium Double Edge, obľúbenou voľbu medzi veľkým počtom holičov po celom svete.

 

Tieto štandardné obojstranné žiletky sa hodia pre všetky klasické holiace strojčeky. Všetky žiletky Derby sú perforované, tvrdené a vyvážené použitím najmodernejších zariadení. Žiletky sú potiahnuté chrómom, keramikou, platinou a volfrámu. Takéto postupy poskytujú optimálnu pevnosť hrán pre dlhú životnosť. Balenie obsahuje 5 žiletiek. Vyrobené v Turecku.

 


Azmüsebat

Táto turecká spoločnosť, pod ktorou sú vyrábané žiletky Derby, bola založená v roku 1950 a udržala si svoju činnosť ako veľkoobchodník pre luxusné kovové výrobky dodnes. Ako svoje poslanie si stanovila zvýšiť konkurencieschopnosť s medzinárodnými značkami, zvýrazniť tureckú výrobné identitu a kvalitu tureckého tovaru s meniacimi sa a rozvíjajúcimi sa technológiami v Turecku aj na celom svete. Hlavnou víziou firmy je stať sa prednou výrobnou, marketingovou a distribučnou spoločnosťou, ktorá má komplexné znalosti dynamiky trhu, víta vývoj a zmenu, je mladá, dynamická, spotrebiteľská, zákaznícka a efektívne využíva zdroje.

Neviete si rady?

Kontakt
Vendula Málková
Telefón+420 733 546 074

Prečo si nás vybrať?

Zaujíma vás viac? Prečítajte si detaily
17 výdajných miest
Výhodné ceny
Kvalitný tovar
Dodanie do 48 hod.
Poštovné zdarma
Zákaznícky servis

Produkty nájdete tiež v týchto kategóriách