Neviete si rady? Telefón +420 733 546 074 Kontakty E-mail
0 €0 položek
0 €0 položek

Sme špecialisti na profesionálnu vlasovú kozmetiku. História firmy siaha až do roku 1994, kedy sme otvorili prvú predajňu kaderníckych potrieb. Dnes pôsobíme na 3 predajniach vlasovej a prírodnej kozmetiky PePe Hair & Beauty. S našim obchodným tímom zaisťujeme kompletný servis kaderníckym salónom a od roku 2015 vydávame pravidelný dvojmesačný akčný katalóg pre kadernícke salóny. V roku 2011 sme spustili vlasový e-shop NaVlas.cz a o rok neskôr NaVlas.sk, pretože veríme, že profesionálna kozmetika by nemala byť obmedzená iba pre vyvolených, ale mala by byť prístupná všetkým, ktorým na kvalitnej, šetrnej a fungujúcej kozmetike záleží. V roku 2020 sme otvorili školiace centrum pre kaderníkov, kde podporujeme ich profesijný rozvoj.


 Predajne vlasovej kozmetiky

V našich predajniach pracujú kaderníci a vyškolení profesionálni odborníci na vlasovú kozmetiku, ktorí sú pripravení poradiť a pomôcť vybrať kozmetiku podľa potrieb každého zákazníka.


1994 - predajňa Valašské Meziříčí 
2014predajňa Nový Jičín
2017predajňa Rožnov pod Radhoštěm

 

> Kontakty na predajne <

 

 

Sme partnerom kaderníckych salónov

Kadernícke salóny zásobujeme od roku 1994. Ponúkame kompletné služby od nábytku až po široký sortiment profesionálnej kozmetiky. Otvorili sme školiace stredisko s kapacitou 40 osôb na účely školenia, kde organizujeme kadernícke semináre. Od roku 2015 vydávame pravidelne každé dva mesiace propagačný katalóg plný zliav, podujatí a noviniek zo sveta profesionálnej kozmetiky.


Sme špecialisti na vlas

Potrebujete poradiť? Chcete sa poradiť o procese farbenia alebo o vhodnej starostlivosti o vaše vlasy? Sme rodinná firma plná kaderníkov a vyškolených odborníkov založená na poradenskom predaji. 

 

> Zobraziť kontakty <

 

 

Trvalo udržateľná krása

Odmietame podporovať kozmetiku predávanú v sieťach drogérií, ktorých hlavným parametrom je cena. Kozmetika plná nerozpustných silikónov a konzervačných látok, často vyrábaná na rovnakom princípe ako pracie prostriedky. Kozmetika by mala rešpektovať osobu, ktorá ju používa, a nemala by viac zaťažovať telo.

 

Podporujeme malých rodinných výrobcov a značky prírodnej kozmetiky.