Neviete si rady? Telefón +420 733 546 074 Kontakty E-mail
0 €0 položek
0 €0 položek

O NÁS

Na trhu s vlasovou kozmetikou sa pohybujeme už od roku 1994, kedy sme medzi prvými založili špecializovanú predajňu s profesionálnou vlasovou kozmetikou. Čoskoro sme sa stali významným partnerom kaderníckych salónov a útočiskom pre zákazníkov, hľadajúcich kvalitnú kozmetiku. V roku 2011 sme spustili internetový obchod NaVlas.sk, ktorý je pre všetkých, ktorým na kozmetike záleží. Našou snahou je vždy ponúkať len kvalitné výrobky šetrné pre vlas i vlasovú pokožku.

KVALITA

Zameriavame sa predovšetkým na kvalitnú vlasovú kozmetiku, ktorá je šetrná pre vlas i vlasovú pokožku. Všetky výrobky, ktoré predávame sú 100% originál. U vybraných produktov spracovávame vlastný rozširujúce materiály, informácie a návody o produkte. S nami máte istotu, že nekupujete mačku vo vreci.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS

Základom našej firmy je predovšetkým proklientský prístup, pretože len vďaka spokojným zákazníkom sa môžeme ďalej rozvíjať. Pre našich zákazníkov a kaderníkov organizujeme pravidelné školenia, kde odovzdávame skúsenosti a informácie o daných výrobkoch. Kvalitná komunikácia a poradenstvo je pre nás samozrejmosť.

SKLADOVÁ DOSTUPNOSŤ

Snažíme sa takmer všetky ponúkané tovary, držať skladom. Spoliehame sa na vlastný sklad, nie na sklad nášho dodávateľa. Cez 80% objednávok doručíme do 2.dňa; pobočky osobných odberov zásobujeme 2x týždenne.

SPOKOJNOSŤ & DÔVERA

Naši zákazníci nám dôverujú. Máme certifikát Overené zákazníkmi. Recenzie a skúsenosti si môžete pozrieť tu.

VÝHODNÉ CENY

Ponúkame predovšetkým výrobky vyššej kvality, čo často znamená aj vyššie ceny. S nami sa však báť nemusíte; vyjednáváme akčné ceny na vybrané výrobky. Akcie prebiehajú pravidelne takmer u všetkých výrobcov. Stačí sledovať naše stránky, odoberať newsletter alebo byť na našich facebookových stránkach.