Neviete si rady? Telefón +420 733 546 074 E-mail
0 €0 položek
0 €0 položek

Proraso Old Style BrushKefa na bradu

Značka: Proraso
Hrebene a kefy:
Zobraziť varianty produktu
13,3 €
Skladem < 10 ks Doručíme pozajtra
Doprava zdarma Nakúpte ešte za 60 € a získajte dopravu zdarma.
Garancia kvality

Garancia kvality a originality

Sme prevereným partnerom kaderníckych salónov už od roku 1994. Za kvalitu a originalitu nami ponúkaného tovaru ručíme.

Varianty

Popis produktu

Nostalgický kefa na bradu sa drevenou rukoväťou Proraso je najnovším prírastkom do rastúceho sortimentu Proraso pre starostlivosť o bradu a fúzy. Jeho drevená rukoväť padne vďaka oválnemu tvaru presne do ruky. Na rukoväti je vyleptané povestné logo Proraso. Štetiny sú kombináciou prírodných vlákien a nylonu.

 

Jedná sa o kefu na bradu a fúzy, teda je menšia ako bežné kefy.

  • rozmery: 8 x 4 cm 
  • štetiny: kančie a nylonové

Proraso

Na počiatku zrodu talianskej značky Proraso stálo malé florentské laboratórium, ktoré experimentovalo s novými produktmi už v roku 1948. Bol to čas inovácií a zmien, čas dôvery v budúcnosti a v malom podnikaní, ktoré chcelo rásť. Jednalo sa o rok krému na holenie a po holení, ktorý prekvapil svojou čerstvosťou a efektivitou: najprv si ho osvojili talianski holiči a následne aj rýchlo rastúci počet domácich užívateľov. Spôsob holenia sa zmenil v Taliansku, ktoré túžilo po zmene.

 

Laboratóriá Proraso vytvárajú produkty, ktoré úspešne čelia testu času, vzdorujú prechodným trendom a stávajú sa klasikou. Ich zloženie založené na prírodných a dôveryhodných zložkách je postupne obohacované a vylepšované, balenia sú obnovované a nové produktové rady si získavajú nových fanúšikov. Základným princípom však stále zostáva motív Piera Martelliho a jeho syna Ludovica: vytvárať profesionálne a kvalitné výrobky, ktoré poskytujú príjemné a dokonalé holenie v holičstve aj doma.

Neviete si rady?

Kontakt
Vendula Málková
Telefón+420 733 546 074

Prečo si nás vybrať?

Zaujíma vás viac? Prečítajte si detaily
17 výdajných miest
Výhodné ceny
Kvalitný tovar
Dodanie do 48 hod.
Poštovné zdarma
Zákaznícky servis