Neviete si rady? Telefón +420 733 546 074 Kontakty E-mail
0 €0 položek
0 €0 položek

Yoni Set Sklenených slamiek + kefka

Značka: Yoni
Objem:
Zobraziť varianty produktu
13,5 €
Skladem < 10 ks Doručíme v utorok 11. 5.
Doprava zdarma Nakúpte ešte za 60 € a získajte dopravu zdarma.
Garancia kvality

Garancia kvality a originality

Sme prevereným partnerom kaderníckych salónov už od roku 1994. Za kvalitu a originalitu nami ponúkaného tovaru ručíme.

Varianty

Popis produktu

Set sklenených slamiek a kefy pre ich čistenie od Yoni. Nahradenie škodlivých plastových slamiek týmito sklenenými slamkami je ideálny spôsob, ako chrániť naše životné prostredie so štýlom. Slamky sú vyrobené z borosilikátu v sklárni v Podkrkonoší a sú zdobené vkusným dizajnovým potlačom. Borosilikátové sklo je tvrdšie než bežné sklo, čo slamku robí dostatočne pevnou. Slamky možno umývať v umývačke riadu alebo je tiež možné ich ľahko vyčistiť pribalenou kefou. Vhodné sú okrem iného na drinky a smoothies.

 

To, že sú slamky práve z borosilikátu, zaručuje ich maximálne využitie v bežnom živote. Borosilikátové sklo je veľmi odolné voči chemikáliám a dokonca sa využíva na ukladanie jadrového odpadu. Oproti bežnému sklu je voči teplu dvakrát odolnejšie, teda sa tak ľahko nerozbije. K odolnosti slamiek ešte prispievajú hrubé rovné steny. Pokiaľ dôjde k rozbitiu, je možné sklo opakovane recyklovať na ďalšie využitie.

  • rozmery: 20 cm x 1.2 cm
  • použitím chránite prírodu
  • český produkt

Obsah balenia: 3 ks sklenených slamiek a 1 kefka pre ich čistenie.

 

Slamky sú odporúčané pre deti od 12 rokov, pretože ich nie je vhodné hrýzť. Deti do 12 rokov ich môžu používať iba pod dohľadom rodičov.


YONI

"Yoni je zoskupenie mladých ľudí, ktoré vzniklo so zámerom tvorby a zdieľania nových produktov, perspektív, umenia a spôsobu žitia ako takého. Yoni je neustále sa rozvíjajúci projekt. Yoni je zmena prebiehajúca vnútri nás všetkých. Je symbolom bohyne, božské matky. Je abstraktnou reprezentáciou Shakti a Devi, kreatívnej sily ktorá sa hýbe skrz celý vesmír. Yoni je pôvod života. Yoni je zdroj. " - takými slovami o sebe hovoria samotní zakladatelia firmy.

Neviete si rady?

Kontakt
Vendula Málková
Telefón+420 733 546 074

Prečo si nás vybrať?

Zaujíma vás viac? Prečítajte si detaily
17 výdajných miest
Výhodné ceny
Kvalitný tovar
Dodanie do 48 hod.
Poštovné zdarma
Zákaznícky servis